untitled-1

Життя велоаптечки у місті

Ось такий допис з’явився на сторінці Facebook.

Друзі, Хмельничани, хоч велосезон і закрився декілька тижнів назад, та розбирати велоаптечку не потрібно. Вона розроблена з врахуванням наших холодних зим і ні насос, ні викрутка не замерзнуть.
Велоаптечка встановлена пів року назад і за цей час не раз ми оновлювали викрутки та насоси. Також, хтось позичив гумові ручки для підтримки велосипедів, а одного разу, навіть, відрізав трубку від насоса на частини. Усім цим людям хочеться сказати, що насос, який обрізали, працювати вдома не зможе!!!
Поштовхом до цього листа стала ситуація, коли наш охоронець зупинив чоловіка, який розбирав велоаптечку на частини, пояснивши це тим, що він її ремонтує. Друзі,не потрібно, ми справимось, увесь технічний догляд за аптечкою ми беремо на себе. А Ви лише насолоджуйтесь користуванням!
Ми усе полагодимо і приведемо велоаптечку до ладу .Але ПОПЕРЕДЖАЄМО усіх поганців, що за вами слідкує камера та аптечний охоронець.
Також, люди які люблять позичати деталі з велоаптечки, можуть залишати побажання чи прохання в аптеці, можливо ми вам подаруємо викрутку чи гумову ручку. Але не псуйте велоаптечку, якою користуються усі.

Оригінал Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *