gogo

Вело-волонтери обговорили плани на 2016 рік

16 січня 2016 року відбулась довгоочікувана загальна волонтерська зустріч велосипедних активістів, яка пройшла в Соціально-Культурному центрі Сорока.

Близько 15 небайдужих до велосипедів Хмельничан зібралися, щоби підбити підсумки року, що минув і обговорити плани на майбутнє.

Зустріч розпочав Сергій Толстіхін, який коротко нагадав історію становлення велосипедного руху в Хмельницькому, створення пабліку ВелоДрайв Хмельницький і заснування громадської організації Критична Маса.
Далі про плани діяльності розповів Голова ГО Критична Маса Олег Олексієнко, котрий представив нову структури організації і основні напрямки діяльності:

ВелоПаради (Керівник напрямку Сергій Петрович,vk.com/spetrovych)
Велосипедна Інфраструктура (Керівник напрямку Олег Олексієнко,vk.com/tryastsya)
Велозмагання (Керівник напрямку Віталій Поліщук,vk.com/id12961250)
Велосипедний Туризм (Керівник напрямку Сергій Коваль,vk.com/fanatt83)
Інші проекти (Керівник напрямку Сергій Толстіхін,vk.com/stolstikhin)
Кожен з керівників напрямків детально описав плани на наступний рік і запросив бажаючих волонтерів долучитись до команди в якості помічників, або навіть кураторів проектів.

Після офіційної частини відбулась не менш цікава неформальна, на котрій учасники згадували цікаві ситуації з велосипедного руху, обговорювали надії на співпрацю з владою і бізнесом в контексті створення інфраструктури і будували плани на подальшу діяльність.

Якщо ви бажаєте долучитись до спільноти ГО Критична Маса і взяти участь у тому чи іншому велосипедному проекті, то звертайтесь до керівників напрямків зі своїми пропозиціями.

Дякуємо Соціально-Культурному Центру СОРОКА за допомогу у проведенні зібрання.

0
0
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *