велоаптечка першої домедичної допомоги

Велосипедна аптечка за рекомендаціями Товариства Червоного Хреста

За проведеним опитуванням у соціальних мережах, ми з’ясували що дуже маленький відсоток велосипедистів постійно має при собі аптечку першої допомоги. Після проходження курсів першої домедичної допомоги від Хмельницького осередку Червоного Хреста надаємо рекомендований список для комплектування особистої аптечки велосипедиста. Кошторис за станом на 20.04.2016 р. за роздрібними цінами аптек складає близько 70 грн. Цей список включає в себе найнеобхідніше, але не є вичерпним. Обов’язково вкладіть у аптечку перелік препаратів та рекомендації по застосуванню.

 1. Джгут – Засіб для тимчасової зупинки кровотечі з магістральних судин шляхом колового перетискання кінцівки та стискання її тканин (в першу чергу судин). Рекомендуємо Турнікет C.A.T.
 2. Бинт (стерильний) – Перев’язувальний матеріал.
 3. Медична перев’язувальна косинка (2 шт.) – Призначена для іммобілізація кінцівок при травмах, закріплення перев’язувального матеріалу, покриття опікової поверхні, використання в якості тиснучої пов’язки, використання в якості джгута (закрутки).
 4. Ножиці (з тупими кінцями).
 5. Рукавички (стерильні, 3 пари).
 6. Пластир (фіксуючий і бактерицидний).
 7. Хлоргексидин – Бактерицидний (що знищує бактерії) і антисептичний (знезаражуючий) засіб. Для обробки ран (у т.ч. глибоких) і опіків.
 8. Серветки для обробки шкіри з фурагіном – Захищають рани від проникнення і розвитку інфекції, а також сприяють прискоренню процесу загоєння.
 9. Лоратадин або Супрастин – Антиалергічний препарат. Має антиалергічну і протисвербіжну дію.
 10. Сульфацил натрію – Протимікробний засіб для промивання ока.
 11. Спазмалгон – Знеболюючий засіб.
Усі медичні препарати мають протипоказання до застосування. Радьтесь з лікарем.

2 коментарів

 • Скажіть, чи будуть іще курси першої допомоги, та як про них дізнатися? Чи буде інформація у місцевих інтернет змі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *