pst

Велопробіг “GreenRide” у Хмельницькому

В рамках фестивалю «EcoDriveFest» у місті Хмельницькому відбувся велопробіг «GreenRide», у якому взяло участь близько 80 велосипедистів та один чоловік на роликах.
Стартувала колонна велосипедистів із незначним запізненням, тому є дві причини:

  • Патрульна велополіція попросила нашої допомоги у пошуку загубленої дитини чотирьох років у парку ім. Чекмана. За лічені секунди кілька десятків велосипедистів, усі хто був, роз’їхалися по всьому парку, на найвіддаленіші стежки допомагаючи в пошуках. Дитину знайшли.
  • Перед самим стартом до нас звернувся загальноукраїнський телеканал з проханням дати інтерв’ю в прямому ефірі з приводу причин ДТП з велосипедистами.

І ось нарешті колона стартувала о 13:50.
Маршрут протяжністю 10км проходив по вулицях Кам’янецька, Героїв майдану, Свободи, Проскурівська, Старокостянтинівське шосе, Зарічанська, Степана Бандери, Прибузька.

Після велопробігу було ще багато цікавих подій. Наприклад, поради велосипедистам від Червоного Хреста по комплектації аптечки, поради від Сергія Петровича про безпечну їзду на велосипеді в місті. Ділився своїми враженнями, привезеними з різних країн, веломандрівник Сергій Толстіхін.

Хочемо відзначити чітко налагоджену роботу маршалів, які стежили за порядком у колоні і допомагали поліції перекривати перехрестя для проїзду.

Дякуємо всім учасникам параду. Велосипед – це екологічний вид транспорту, ще й здоров’я зміцнює! Чекаємо вас на наших наступних парадах.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *