l-05_P9K-9k

У пошуках острову

Черговий виїзд за місто в рамках акції “10=1” спільно з ГО «Критична маса», пабліком Велодрайв Хмельницький та веломагазином «Велохаус». На старті, за класикою жанру, почекали, хто запізнився. Старт 14 чоловік взяли бадьоро о 14:15 На першому ж підйомі у один з учасників став відставати. Трохи скинули швидкість. У селі Малашівці перейшли пішки невеличкий струмок. Доїхали з невеликими зупинками до Чорного Острова.
Як з’ясувалося не дарма маршрут планувався з урахуванням можливого скорочення. Один з учасників вирушив назад до Хмельницького по шосе. Дякуємо Олег Олексієнко за супровід. У Чорному Острові поповнили запаси провізії і рушили далі за маршрутом. Основна група звернула на Осташки, а кілька чоловік цього не помітили і проїхали поворот. Зупинка хвилин 10. Чекаємо. Проїхавши ще трохи робимо невеликий привал. Приблизно середина шляху, від старту пройдено 26 километрів. Підкріпившись їдемо далі. Буквального через кілометр видно повністю перекопану дорогу. Поспілкувавшись з водієм ексковатора дізнаємося напрямок об’їзду. Додаткових два кілометра з нереальними підйомами. Після цього ще було кілька невеликих зупинок. Всі доїхали до фінішу. По розрахунковому часу запізнилися на 10 хвилин. Дякуємо Діма Василевський за замикання колони.
p.s. я думав що Степан Кушнір може тільки класні молодіжні проекти робити і на телебаченні світитися. А він і в гірку непогано вкручує. Наша людина :)

0
0
Стародавня церква в с.Черепова.
0
0
Стародавня церква в с.Черепова.
0
0
0
0
0
0
Невідомо яким чином, але з-поміж зарослів раптово з'явився автомобіль)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *