IMG_0110

У Хмельницому розробили стратегію розвитку велосипедного руху

28 квітня на стратегічну сесію з розвитку велосипедного руху, що проводилась ГО «Критична маса» в рамках проекту «Промоція велоруху у Хмельницькому» було запрошено представників усіх зацікавлених структур та керівництво міста. Таким чином, під час заходу було враховано думку не тільки велосипедистів, а й безпосередніх виконавців різних робіт, що забезпечать комфортні умови для розвитку цього виду транспорту у місті. Зокрема, заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук зазначив: «Саме у співпраці велоактивістів з владою можна забезпечити врахування інтересів усіх зацікавлених сторін. Прикладом такої співпраці є вже прийнята програма розвитку велоінфраструктури міста Хмельницького на 2017-2015 роки».

Учасники не просто обмінялись думками але й визначили подальші пріоритети у роботі. Ними мають стати:
– просвітницька робота серед мешканців міста спрямована на вивчення елементарних правил дорожнього руху та їх дотримання, особливо серед школярів та студентів;
– проаналізувати ситуацію з велоінфраструктурою поблизу навчальних закладів та зробити її більш безпечною;
– привернення уваги та постійний моніторинг роботи поліції з неналежно припаркованими автомобілями;
Також, учасники вирішили створити постійно діючу робочу групу, що привертатиме увагу відповідних органів влади до поточних проблем розвитку велоруху в місті.
IMG_0126
«Подібні зустрічі допомагають велоактивістам донести свої думки, ідеї та проблеми до чиновників та одразу почути їхню позицію щодо цього. Налагодження конструктивного діалогу з посадовцями є одним з пріоритетних напрямків роботи нашої оргнаізації», – зазначив член правління ГО «Критична маса» Олег Олексієнко.

Проект «Промоція велоруху у Хмельницькому» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів, яку реалізують ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» та ГО «Асоціація велосипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *