DSCN5676

Робоча група “Хмельницьких велодоріжок” офіційно стартувала

25 січня 2016 року відбулась перше засідання робочої групи з питань створення велоінфраструктури в місті Хмельницькому. Дане засідання стало першим кроком, після проведеного в грудні Круглого столу, в питанні визначення пріоритетних засад в концепції створення мережі велошляхів в нашому місті.

На засіданні були присутні представники міської ради в лиці заступника Міського голови Володимира Гончарука, велоспільноти (в лиці активістів ГО Критична Маса), заступник директора департаменту містобудування та земельних ресурів, головний архітектор міста Дунаєвський Віктор, заступник управління молоді і спорту Томусяк Наталя, заступник начальника управління транспорту і зв’язку Шепурев Сергій, журналісти, тощо.

Засідання відкрив Володимир Гончарук, котрий вкотре наголосив на абсолютній підтримці ініціативи створення в Хмельницькому велоінфраструктуру та пообіцяв сприяння виділенню на це перших коштів в бюджеті розвитку на 2016 рік.

Далі практичною роботою групи керував Голова правління ГО Критична Маса Олег Олексієнко, котрий розповів про міжнародний досвід веломереж в містах і представив на суд присутніх мапу майбутніх велодоріжок в місті. Мапа була розділена на декілька етапів і типів і була розроблена з врахуванням існуючої інтенсивності велосипедного руху в місті.

В обговоренні представленої мапи взяли активну участь усі учасники, котрі в ході дискусії визначили найперспективніший перший участок, який буде запропонований на фінансування. Це буде відрізок вздовж річки Південний Буг, від Гречан, через Епіцентр і до вул. Старокостянтинівське шосе. Даний маршрут підтримали, як представники велоспільноти, так і експерти з архітектури і містобудування.

За підсумками роботи першого засідання робочої групи буде складено протокол і офіційний запит на розробку технічно-проектної документації першого етапу побудови велодоріжки.

7
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
3
1

2 коментарів

    • Доріжка по Західній Окружній в планах є, але цей напрямок не такий завантажений, як вулиці в центральній частині міста та магістральні вулиці, що з’єднують мікрорайони з центром. На жаль, дуже сумніваюсь, що з поточними ресурсами міста доріжка по Окружній з’явиться в найближчі кілька років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *