ow8AQDFzOLc

Олександр Симчишин підписав велодекларацію

Велоініціативу “Я за вело!” підтримав кандидат на посаду Хмельницького міського голови Олександр Симчишин.
Громадська організація “Критична Маса” нещодавно долучилась до всеукраїнської ініціативи “Я за вело!”, мета якої привернути увагу кандидатів у депутати до міськрад та кандидатів на міських голів до проблем велоінфраструктури у містах України.
Хмельничани долучились вже після 25 жовтня, тому було прийнято рішення співпрацювати із вже обраними депутатами. Але 15 листопада ще має відбутись другий тур виборів на посаду Хмельницького міського голови і ініціативна група звернулась через соц мережі до Олександра Симчишина та Костянтина Чернилевського із пропозицією підписати велодекларацію до виборів.
На цю пропозицію відгукнувся тільки один кандидат – Олександр Симчишин. Він підписав велодекларацію, яка складається із п’яти основних пунктів, серед яких виділення фінансування на побудову велодоріжок та встановлення велопарковок біля держустанов. Також, в ході розмови із активістами змістовно обговорили можливості співпраці на користь розвитку велоінфраструктури в місті та велоруху в цілому.
Пан Чернилевський, на жаль, не вийшов на зв’язок із велоактивістами. Залишається сподіватись, що проблеми велосипедистів йому теж не байдужі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *