XxSp6ZzV4dY

Критична маса, січень 2016

Незважаючи на люту січневу погоду (сонячно, +8 С), сьогодні близько 30 велосипедистів зібралось на першу в цьому році Критичну масу. Збір учасників традиційно відбувався на Білому містку у парку ім. Чекмана. Маршрут цього разу вирішили прокласти у мікрорайон Ракове по вулицям Кам’янецькій, Купріна, Пілотській, а назад звідти – по вулицям Чорновола, Шевченка та Проскурівській. Фінішували, також за традицією, біля кінотеатру ім. Шевченка. Загальна відстань склала близько 20 кілометрів.

Під час руху по вулиці Пілотській стався цікавий інцидент – нас зупинила поліція! Інспектори першим ділом поцікавились “Хто старший?”, але отримали відповідь, що ні старших, ні організаторів немає, а це просто велосипедисти, які їдуть по якимось своїм справам. Вони, напевно, зрозуміли, що претензії, що ми “зайняли всю дорогу і машинам немає як проїхати” виставляти немає кому і попросили їхати “компактніше”. На цьому наше спілкування із поліцейськими закінчилось, але згодом ми помітили, що патрульна машина ще деякий час супроводжувала нас позаду колони.

Загалом, учасники Критичної маси залишились задоволеними заїздом та, зважаючи на хорошу погоду, багато учасників поїхали далі кататись по місту. Ми ж хочемо подякувати всім велосипедистам, що долучились до Критичної маси та хочемо нагадати, що КМ в Хмельницькому відбувається кожну останню суботу місяця.

0
0
0
0
0
0
1
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *