IMG_2646

Хмельницький Велодень 2016

29 травня у Хмельницькому відбувся наймасовіший велосипедний захід за всю історію міста. На Велодень приїхало близько 824 роверисти різного віку, також по відео нарахували 14 дітей у спеціальних кріслах.

e-hpYKCtIqc

IMG_2538

Разом з звичайними хмельничанами крутив педалі і міський голова Олександр Симчишин. Щоправда, велосипед у мера досі не свій, а наданий одним з спонсорських магазинів.

IMG_2458

На фініші Симчишин запевнив, що докдаде максимум зусиль до розбудови велосипедної інфраструктури у місті, адже на параді було добре видно, що роверистів у Хмельницькому дуже багато. За словами міського голови, перші дві велодоріжки можуть з’явитись у місті вже цього року. Проектно-кошторисна документація розробляється.
Велопарад проїхав центральними вулицями та спричинив суттєві затори на деяких перехрестях. На одному з відео видно, що колона повністю проїжджала одну точну за шість хвилин, при цьому маючи довжину не менше двох кілометрів.

Оскільки серед учасників було багато дітей на маленьких велосипедах, організатори вирішили зменшити швидкість, аби для всіх цей парад був комфортним. ГО «Критична маса» просить вибачення за спричинені незручності у всіх хмельничан, яким довелось стояти в заторах.
На фініші у парку імені Чекмана було чимало конкурсів для дорослих та дітей.

IMG_2845

IMG_4532_1

На Велодні вперше у Хмельницькому відбулись перегони матусь з візочками. У три етапи, з доланням перешкод, було визначено переможницю. Вона виграла для своєї дитини біговий велосипед.

Також було розіграно надзвичайно багато велосипедних аксесуарів на кшталт шоломів, фляг, рукавичок, сумок, світловідбиваючих жилеток та інших корисних штук. За це подяка висловлюється спонсорам Велодня:

  • Мережа веломагазинів «Веломан екстрім»
  • Веломагазин «ВелоБайк»
  • Мережа веломагазинів «ВелоХаус»
  • Прокатний центр турспорядження «Партнер-Тур»
  • Мовна школа OLA
  • Хмельницька міська організація  Товариства Червоного Хреста України
  • «GoodWater» – автомати якісної питної води.

Ще трошки про спонсорів – оскільки погода була спекотною, ми подбали про безкоштовну питну воду для всіх охочих. За неї дякуємо спонсору «GoodWater» – автомати якісної питної води.

Як вже зазначалось вище, Велодень у 2016 році побив всі попередні рекорди відвідуваності велосипедних заходів у Хмельницькому. Цьогоріч інформація надходила зі всіх можливих джерел. Організатори анонсували захід практично у всіх ЗМІ міста, активно поширювали інформацію про Велодень у соцмережах, роздали 2,5 тисяч флаєрів та розклеїли афіші у всіх ВНЗ та старших школах міста. Безперечно, такої масштабної інформаційної кампанії до Велодня ще не було, та навіть після цього ми почули зауваження, про недостатнє інформування. Дехто у коментарях припускає, що щонайменше половина активних велосипедистів Хмельницького не знала про Велодень.

Організатор заходу ГО “Критична маса”, закликає всіх небайдужих, що зацікавлені у педалюванні інтересів велосипедної громади, долучатись до наших спільнот в соцмережах. Так ви завжди зможете тримати руку на “велосипедному пульсі” Хмельницького: VK FB
Також всі наші заходи можна відстежувати у гугл-календарі ГО “Критична маса”, тут ми плануємо всі події і масові заїзди.
А наразі до нових зустрічей! Далі-далі-далі, крутимо педалі!

6
1
Організатори, ведучий, оператор та волонтери Велодня-2016
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
3
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *