DSCN5181

Хмельницька “Критична маса” разом з мерією взялася за велодоріжки

Фахівці міськради разом з її керівництвом та громадськими активістами цю проблему обговорили за круглим столом, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт міськради.
Зібралися транспортники, комунальники, фахівців відділу інвестицій та енергозбереження, департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, депутати, поліцейські, активісти міської велоспільноти та представників ЗМІ. Навіть радник міського голови Львова з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід приїхав ділитися досвідом.
Було і аж два заступники міського голови. “Зараз міська влада тільки починає розвивати у Хмельницькому велосипедну інфраструктуру. Ми б дуже хотіли, щоб ці кроки були зроблені разом із людьми, які користуються велотранспортом,” – одразу зауважив перший зам Володимир Гончарук.
Активісти ж громадської організації велосипедистів “Критична маса” говорили більш конкретно. На їх думку, у місті зростає кількість двоколісного транспорту, тому потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб пересування на велосипедах було безпечним. І запропонували прокласти першу велодоріжку Південного Бугу.
Львівський гість детально розповів про усі етапи створення велодоріжок у Львові. Також поділився проблемами, які виникали у процесі їх побудови.
Як результат, на круглому столі “Створення концепції розвитку велоінфраструктури в Хмельницькому” вирішили наразі створити робочу групу. ЇЇ членами стануть активісти, посадовці та заступник міського голови. Вони і визначатимуться із маршрутами та розроблятимуть можливі варіанти розвитку велоінфраструктури.
Також Володимир Гончарук не виключає можливості, що у Хмельницького міського голови теж з’явиться позаштатний радник, що відповідатиме за розвиток велоінфраструктури.

0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
16
0
0
0
0
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *