Діяльність організації

ГО “Критична Маса” Хмельницький має на меті розвиток і популяризацію велосипедного руху в нашому місті і створення велосипедної інфраструктури: велодоріжок, мережі велопарковок, переобладнання з’їздів на перехрестях тощо. Регулярні велосипедні заходи на різноманітну тематику об’єднують власників двоколісних коней і дають можливість долучитись до  всесвітнього руху популяризації цього виду транспорту.

Головним завданням Організації є популяризація вело транспорту, велоспорту, пропаганда здорового способу життя, сприяння в розбудові інфраструктури міста, проведення і організація культурно-масових заходів на велосипедну тематику, спортивних змагань.

Критична маса — велосипедна подія, що зазвичай проводиться в останню п’ятницю кожного місяця у більш ніж 300 містах по всьому світу. Ця ініціатива вважається частиною соціального руху. Метою події є популяризація велосипедного транспорту, привернення уваги автомобілістів до велосипедного руху в місті, боротьба за екологічно чистий транспорт.
В Україні перша критична маса відбулася в 2013 році, на піку популярності велотранспорту у Львові. 28 червня відбувся перший сучасний заїзд критичної маси, який зібрав більше сотні велосипедистів.
В Хмельницькому перша Критична Маса відбулася 28 червня 2014 р.