IMG_7316

Форум молодіжних громадських організацій

4 лютого у приміщенні шахово-шашковому клубу управлінням молоді та спорту проведено форум молодіжних громадських організацій «Участь молоді у формуванні, реалізації та оцінці молодіжної політики в м.Хмельницькому». В зустрічі взяло участь близько 20 громадських організацій, представники студентського самоврядування 4 вищих навчальних закладів, а також небайдужі до молодіжної політики жителі нашого міста.
З вступним словом до активістів звернувся міський голова О.Симчишин, який закликав молодих людей до активності, співпраці аби спільними зусиллями змінювати наше місто. Наголосив на необхідності залучення молоді до робочої групи з вироблення стратегії розвитку міста.
Форум відбувався за планом. Заслухали начальника управління молоді та спорту С.Ремеза. З коротким звітом про роботу відділу з молодіжної політики виступила заступник начальника управління О.Мандзій. Стисло презентували свою діяльність найактивніші представники громадських організацій («Критична маса», «Центр стратегічних ініціатив», «Товариство молодих інвалідів», «Молодіжний клуб розвитку», «Територія», «Степашка», «Клуб веселих та найкмітливіших», «У майбутнє через культуру», а також наймолодші учасники зустрічі «Нова генерація міста»).
Запрошені були також представники управлінь та відділів міської ради: О.Щербанюк – управління культури, Н.Лєпіхова – управління освіти, Б.Басістий – управління організаційної роботи та контролю.
Результатом зустрічі стало прийняття рішення про створення дорадчого органу при управлінні – молодіжної громадської ради, перше засідання якої відбудеться 9 лютого 2016р. о 18.00год. в приміщенні малого залу Хмельницької міської ради.
Управління молоді та спорту запрошує молодіжні організації та активних громадян долучитись до формування Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020роки.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *